خانه / قهوه کافئین بالا / دانه قهوه عمده مرغوب کافئین بالا

دانه قهوه عمده مرغوب کافئین بالا

دانه قهوه عمده مرغوب کافئین بالا، از پر فروش ترین دانه هایی است که فروشندگان قهوه به ویژه در استان های جنوبی کشور خیلی راحت می توانند برای فروش آن اقدام نمایند. یکی از علل محبوبیت قهوه، وجود مقادیر قابل توجه کافئین در آن است. اما عمده خریداران قهوه علاوه بر کافئین بالا، به دنبال دانه قهوه مرغوب نیز می باشند. دانه هایی که تازه رست شده باشد، گرید یک بوده و در حد امکان یک دست باشد.

دانه قهوه عمده

دانه قهوه عمده را بهتر است از کارخانه های رست قهوه خریداری کرد و از تازه بودن آن ها اطمینان حاصل نمود. دانه قهوه ی تازه رست، معمولا چرب و روغنی نیست. اگر شما دانه قهوه را در کف دست یا روی کاغذ قرار دادید و سطح مورد نظر روغنی شد، بدانید که آن دانه حداقل چند روز قبل پخته شده است. البته خوب است بدانیم که درست بعد از فرایند رست، دانه قهوه از خود گازی را متصاعد می کند. لذا برای خرید دانه قهوه عمده، خوب است که بعد از رست، دانه ها در معرض هوا قرار گرفته و گاز آن ها تخلیه شود. بنابراین برای تشخیص تازه رست بودن دانه قهوه:

  • دانه ها نباید روغن انداخته باشند
  • گاز قهوه باید تخلیه شده باشد
  • و یا در پاکت ولو دار مخصوص قهوه بسته بندی شود

دانه قهوه کافئین بالا

دانه قهوه کافئین بالا، معمولا دسته دانه های روبوستا را در بر می گیرد. طبق تحقیقات انجام شده توسط محققین رشته قهوه، میزان کافئین موجود در دانه های روبوستا خیلی بیشتر از دانه های عربیکا است. لذا برای تهیه نوشیدنی های کافئین بالا از قهوه، خریداران به میکس های کافئین مراجعه می کنند. منظور از میکس کافئین، ترکیب انواع دانه های روبوستا با مشخصات گوناگون است. این کار باعث می شود نوشیدنی علاوه بر کافئین زیاد و کرمای خوب، طعم مناسبی نیز داشته باشد. هر چند در هر حال قهوه روبوستا تلخ مزه است. مگر آن که برای متعادل شدن طعم نوشیدنی مقداری دانه عربیکا با آن ترکیب شود. میکس کافئین چه مشخصاتی دارد؟

  • درجه رست دانه ها مدیوم یا نهایتا شکلاتی است
  • خامه و کرمای خیلی خوبی دارد
  • معمولا تلخ مزه است
  • گیرندگی بالایی دارد

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: خانم میرغفوری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798
آدرس کانال: choconik@
آدرس کارخانه: اصفهان، شهرک صنعتی سروش بادران
پست الکترونیکی: nikcommercial@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید دانه قهوه

خرید دانه قهوه اسپرسو کافئین بالا

خرید دانه قهوه اسپرسو کافئین بالا با تقاضای بالایی رو به رو بوده است و …

عمده فروشی قهوه