خانه / قهوه فوری / فروش قهوه فوری عمده گلد هند

فروش قهوه فوری عمده گلد هند

فروش قهوه فوری عمده گلد هند و اکوادور نسبت به سایر انواع قهوه فوری بیشتر است. کشور هند چند سالی است که در زمینه صادرات قهوه به سایر کشورها به ویژه ایران، بسیار فعال عمل می کند و انواع دانه قهوه و قهوه فوری تولید هند، با کیفیت قابل قبولی عرضه می شود. عمده این دانه ها به صورت فله به فروش می رسند. به ندرت در بازار می توان قهوه بسته بندی شده از کشور هند را خرید و فروش کرد.

فروش قهوه فوری

فروش قهوه فوری عمده گلد و کلاسیک، در شهرهای شیراز، اصفهان، اهواز، تهران و مشهد، نیاز بسیاری از کارخانه ها و فروشگاه ها را برطرف می کند. قهوه فوری یا همان instant coffee، برای تهیه انواع کافی میکس کاربرد دارد. برخی از فروشندگان مواد غذایی و قهوه، این محصول را به صورت خرده فروشی نیز عرضه می کنند. فروش قهوه فوری در دو دسته زیر انجام می شود:

  • قهوه فوری ایرانی: مولتی کافه
  • قهوه فوری خارجی: هندی و اکوادور یا مکزیک و مالزی

فروش قهوه گلد

فروش قهوه گلد

قهوه گلد بیش از نوع کلاسیک خرید و فروش می شود. این نوع از قهوه با روش متفاوتی نسبت به قهوه کلاسیک تهیه می شود و قیمت بالاتری دارد. با این حال به علت کیفیت بالاتر، فروش بیشتری دارد. فروش قهوه گلد به چند دلیل بیشتر از قهوه کلاسیک است:

  • دانه های درشت تر
  • عطر بیشتر
  • طعم بهتر
  • رنگ روشن تر

فروش قهوه فوری

قهوه فوری

قهوه فوری نیاز به دم کردن نداشته و خیلی سریع با آب جوش تهیه می شود. این قهوه را با کمک فناوری freeze dried و spray dried تهیه می کنند. برای داشتن قهوه فوری با کیفیت به دستگاه های حرفه ای و البته قهوه با کیفیت نیاز است. پیرفته ترین فماوری تولید قهوه فوری را کشور آلمان دارد. از انواع قهوه فوری موجود در کشور که با نکنولوژی بسیار پیرفته تهیه می شوند موارد زیر را می توان نام برد:

  • قهوه فوری گلد آلمان
  • قهوه فوری گلد بلژیک

منبع: http://bulkcoffee.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: خانم میرغفوری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798
آدرس کانال: choconik@
آدرس کارخانه: اصفهان، شهرک صنعتی سروش بادران
پست الکترونیکی: nikcommercial@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع قهوه اسپرسو عمده

فروش انواع قهوه اسپرسو عمده

قهوه اسپرسو یک قهوه غلیظ، با کافئین زیاد است که در تورین ایتالیا ابداع شد. …

عمده فروشی قهوه