خانه / قهوه / قهوه پی بی ربوستا هند لایت

قهوه پی بی ربوستا هند لایت

قهوه پی بی ربوستا هند لایت ، نوعی قهوه پرکافئین با عطر و طعم متوسط و ملایم است که اغلب در ترکیبات برندهای مختلف با کافئین بالا از آن استفاده می ­شود.

قهوه پی بی ربوستا چیست؟

شاید برای اکثر طرفداران قهوه، اسم پی بی چندان آشنا به نظر نیاید. در واقع قهوه پی بی مانند ربوستا و عربیکا نوعی قهوه نیست و یا مانند قهوه ترک و یا اسپرسو بر اساس روش تهیه آن نام گذاری نشده. قهوه پی بی درحقیقت قهوه های تک دانه هستند.

قهوه پی بی ربوستا

همانگونه که می دانید دانه قهوه در میوه خود بصورت جفت به هم چسبیده است ولی قهوه پی بی، بصورت تک دانه در میوه قهوه قرار گرفته که همین ساختار رشد، شکل آن را با دیگر قهوه ها متفاوت کرده است .

قهوه پی بی، شکلی گرد و نخود مانند دارد، برعکس قهوه معمولی که کشیده و تقریبا مسطح است. قهوه های هندی پی بی نیز از دو نوع روبوستا و عربیکا رشد می­ یابند که نوع قهوه ربوستا پی بی هند طرفداران زیادی بین برندهای مشهور قهوه دارد.

این نوع قهوه معمولا رست لایت داده می ­شود و از طعمی ملایم و تلخ همراه با کافئین بسیار بالا برخودار است.

همانگونه که گفته شد قهوه پی بی، نوعی جداگانه از قهوه نیست فقط شکلی متفاوت از دانه قهوه است. و ربوستا پی بی البته از درخت قهوه ربوستا است. قهوه ربوستا اساسا قهوه ای قوی، با دانه های محکم و البته طعمی تلخ است. اما نوع ربوستا پی بی، دارای کافئین بسیار بالاست و برای مصرف کنندگان تازه کار قهوه توصیه نمی­ شود. هرچند که مزه و طعم قهوه پی بی بهتر از دیگر قهوه ها است.

قهوه پی بی ربوستا

دانه قهوه پی بی یا پی بری، محصول کشتزارهای جنوب هند است که براساس متد های سنتی هنوز بصورت ملایم و یکدست رست داده می­ شود.

قهوه ربوستا پی بی هند لایت مناسب ترین نوع قهوه در قهوه های ترکیب است. این قهوه به دلیل کافئین زیاد و روغن درونی بالایی که دارد، در ترکیب با دیگر قهوه ها، بعد از دم کردن، کرم زیبایی روی قهوه تولید می کند که علاوه بر طعم و عطر آن، دلیلی دیگر بر تمایل برندهای روز دنیا از استفاده از این نوع قهوه لایت هندی پر کافئین در ترکیبات اسیدیته و کم کافئین خود هستند.

البته دانه قهوه پی بی هند لایت، برای قهوه فرانسه و اسپرسو بسیار مناسب است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: خانم میرغفوری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798
آدرس کانال: choconik@
آدرس کارخانه: اصفهان، شهرک صنعتی سروش بادران
پست الکترونیکی: nikcommercial@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش دانه قهوه ویتنام دارک

فروش دانه قهوه ویتنام دارک

ويتنام يكى از بزرگترين توليد كنندگان قهوه در جهان است و حدود ١٧ درصد قهوه …

عمده فروشی قهوه