خانه / قهوه مولیناری / قیمت قهوه مولیناری روسو ایتالیایی

قیمت قهوه مولیناری روسو ایتالیایی

قیمت قهوه مولیناری روسو در ایران تا قبل از واردات این محصول به صورت نوین و جدید مشخص نبود؛ اما به دلیل این که این محصول بعداٌ به عنوان پر فروش ترین قهوه‌ ایتالیایی در ایران شناخته شد، قیمت آن به صورت ثابت در بازار به ازای هر کیلو مشخص گردید. هم چنین باید گفت قیمت این نوع قهوه با توجه به نوع دانه‌ های استفاده شده در آن ممکن است متفاوت باشد. لذا لازم است که قبل از خرید به انواع برند و درصد دانه‌ های استفاده شده در آن توجه فرمائید.

قیمت قهوه مولیناری روسو ایتالیایی

قهوه مولیناری روسو

قهوه مولیناری روسوقهوه مولیناری روسو، یکی از مشهورترین مشتقات قهوه در جهان به شمار می‌ رود که به طور کلی از دانه‌ های عربیکا و روبوستا ساخته شده است. اطلاعات دقیقی از نوع دانه‌ها و نحوه‌ ترکیب آن در دسترس عموم نیست، اما به طور کلی درصد دانه‌ی عربیکا در آن از 60 درصد تا 70 درصد و بیشتر متغیر است و دانه‌‌ی روبوستا نیز به طور میانگین با درصد‌ های 40 تا 30 با دانه‌ قبلی ترکیب می شود.

قهوه‌ی مولیناری روسو دارای ویژگی‌های خاصی است که دلیلی بر علاقه‌ زیاد افراد در ایران به این محصول است.
از این ویژگی‌ها میتوان به عطر زیاد این قهوه اشاره کرد.ا لبته نوشیدن این قهوه به دلیل داشتن مقدار زیاد کافئین در خود به افرادی که از لحاظ پزشکی از خوردن کافئین منع شده‌اند، توصیه نمی گردد.
همین ویژگی یعنی به همراه داشتن زیاد کافئین موجب گردیده است که دانشجویان و محصلینی که می خواهند کمتر بخوابند و درس بخوانند مشتری این نوع قهوه باشند.

البته باید توجه داشت که مقدار زیاد کافئین موجب بیماری‌ های مربوط به معده می شود، پس لازم است تا به تعداد فنجان‌ های مصرفی در روز توجه کنیم. این مقدار توصیه شده حداکثر سه تا پنج فنجان در روز است. نوشیدن قهوه به طور کلی پر از خواص مفید برای بدن است که از مهم ترین فایده ها و خواص قهوه تلخ برای دیابت می باشد.
در کنار آن قهوه‌ مولیناری روسو نیز باعث کاهش بیماری های مختلفی از این قبیل موارد می شود:

 • دیابت نوع دو
 • پارکینسون
 • زوال عقل
 • انواع سرطان‌ ها به خصوص سرطان رحم و کبد
 • بیماری‌های کبد مانند التهاب کبد

قیمت قهوه مولیناری

قیمت قهوه مولیناریقیمت قهوه مولیناری با توجه به عوامل بسیاری قابل تعیین برای فروش می باشد که در قسمت زیر، برخی از آن ها را نام برده ایم:

 • درصد عرضه و تقاضا برای این قهوه
 • شرکت وارد کننده
 • نوع و شکل بسته بندی
 • درصد دانه‌ های مختلف

البته به طور کلی قیمت این قهوه نسبتاٌ مناسب تر از سایر برند های ایتالیایی و خارجی‌ است.
کیفیت بالای محصول باعث شده تا هنگام خرید مشتریان خیلی نگران قیمت قهوه‌ مولیناری نباشند و به راحتی با فروشنده کنار بیایند. مولیناری دارای محصولاتی دیگر نیز هست که جایگاه خاصی در بین مشتریان دارد از این محصولات می توان این نمونه ها را ذکر نمود:

 • قهوه فرانسه
 • پودر قهوه موکا
 • دانه‌ های سینگل اورجین 250 گرمی

بنابراین اگر قصد دریافت لیست قیمت دقیق این محصول را دارید، می توانید به نمایندگی قهوه مولیناری در تهران و یا در شهر های دیگر مراجعه کنید. نکته دیگری که باید به آن اذعان داشت این است که قیمت این نوع قهوه‌ در مقایسه با قیمت قهوه برزیلی و قهوه ۷۰ ۳۰ دارای تفاوت هایی در نمایندگی های فروش می باشد.

پخش عمده قهوه مولیناری در کشور

پخش عمده قهوه مولیناری در کشورمراکز فروش و پخش عمده قهوه مولیناری در کشور را چند شرکت مختلف به دست گرفته اند که  به صورت مستقیم در زمینه واردات این قهوه از ایتالیا مشغول به کار هستند. علاوه بر این مدیران فروش این مراکز با این شرکت ایتالیایی قرار داد های همکاری مختلفی نیز امضا نموده اند. لازم است بدانید که فروش مستقیم بهترین قهوه مولیناری تنها از طریق این مرکز فروش و پخش به متقاضیان انجام می شود.

لذا این مراکز آماده و پذیرای دریافت هر نوع سفارشات عمده و کلی از خریداران عمده بوده و می توانند در ارائه محصولاتی اصل و درجه یک به آن ها کمک بسیاری کنند. بابت قیمت نیز تا حد بسیاری با مشتریان راه آمده و با توجه به امر مشتری مداری، فرآیند فروش را به پیش می برند.
پس از همه بابت خیالتان آسوده باشد که مرکز خوبی را برای خرید های عمده خود از قهوه مولیناری در نظر گرفته اید.

فروش قهوه مولیناری در بسته بندی های جدید

فروش قهوه مولیناری در بسته بندی های جدیدنمایندگی فروش قهوه مولیناری یکی از مراکز اصلی و معتبر پخش کننده بدون واسطه و با بهترین کیفیت است که فروش قهوه‌ مولیناری در بسته‌ بندی‌های جدید در این نمایندگی ممکن است. این بسته بندی‌ها در انواع مختلف و به سلایق گوناگون وجود دارد که در حال حاضر برند های بزرگی در جهان موجود هستند که در تولید قهوه ها با این نوع بسته بندی در حال فعالیت می باشند. همین بسته بندی جدید باعث شده تا فروش قهوه مولیناری که توسط تاجران تخصصی صورت می گیرد بسیار راحت باشد.

در کشور نیز این نوع بسته‌بندی‌ ها وجود دارد که نمایندگی قهوه‌ مولیناری که از بزرگ ترین و معتبر ترین مراکز تخصصی فروش انواع قهوه به شمار می آید، در حال عرضه‌ آن است. علاوه بر این باید اظهار داشت فروش عمده‌ قهوه در تهران توسط فروشگاه‌های تخصصی انجام می گیرد.

در فروشگاه تخصصی قهوه می توان انواع قهوه ها را با قیمت های مختلف خریداری کرد. ضمن این می توان گفت فروش عمده قهوه در تهران به خریداران عمده ای همچون این موارد صورت می گیرد که به طور کلی ۸۰ درصد قهوه‌ مولیناری در این مراکز مصرف می شود:

 • کافی شاپ ها
 • هتل ها

تهیه ارزان ترین قهوه مولیناری در سراسر ایران

تهیه ارزان ترین قهوه مولیناری در سراسر ایرانانواع قهوه مولیناری با توجه به کیفیت های گوناگون در بازار عرضه می شود که با توجه به بحث کیفیتی از رینج قیمت مختلفی در کشور برخوردار می باشد.
باید گفت به طور تقریبی قهوه‌ مولیناری اورو از لحاظ قیمت ارزان‌ ترین نوع قهوه مولیناری است که می توان آن را در مراکز و فروشگاه‌ های تخصصی قهوه خریداری نمود. اورو از انواع قهوه  مولیناری است  که به علت  طعم بی نظیرش به شهرت رسیده است. قهوه مولیناری اورو با توجه به قیمتی مناسبی که از آن برخوردار می باشد و هم چنین با توجه این که در بسته بندی های شکیل و وسوسه انگیز جای گرفته است، توانسته به این نتایج در بازار برسد:

 • تعداد طرفداران و خریداران بسیاری را به سمت خود کشانده.
 • و هم چنین به میزان فروش فوق العاده ای دست پیدا کرده است.

تهیه فله ای قهوه مولیناری

تهیه فله ای قهوه مولیناریتهیه فله‌ای قهوه مولیناری ممکن است مقداری از قیمت کل که به صورت سیلندر سه کیلویی است کمتر باشد. اما باید این نکته را در نظر گرفت و به آن توجه ویژه داشت که نباید کیفیت را قربانی کمیت کنیم.

در هر حال می توان عنوان داشت یکی از ویژگی‌ های شاخص و عامه پسند قهوه‌ مولیناری کیفیت شاخص آن است پس چه هنگام خرید فله‌ ای قهوه مولیناری و چه در موقع خرید نوع بسته بندی شده آن، خیال خریدار از بابت کیفیت و مرغوبیت این محصول راحت بوده و می داند که هزینه به جایی را صرف خرید آن کرده است.

خریداران قهوه مولیناری

خریداران قهوه مولیناریخریداران قهوه مولیناری به طور کلی از تمام رینج سنی را در بر می گیرند. البته طیف سنی جوانان و میانسال‌ ها در میان خریداران بیشتر است که آن را برای دلایل گوناگون مصرف می کنند. انواع قهوه از جمله قهوه مولیناری اورو به دلیل قیمت مناسبت‌ تر در میان خریداران طرفدار زیادی را به خود اختصاص داده، به گونه‌ای که می توان گفت بیشتر خریداران قهوه مولیناری طرفدار مولیناری اورو هستند.
هم چنین خریداران این قهوه نیز به دو دسته‌ کلی تقسیم بندی می شوند:

 • دسته اول مضرف کنندگان خانگی هستند که برای مصارف شخصی این قهوه را مورد استفاده قرار می دهند.
 • دسته دوم نیز مربوط می شود به مصرف کنندگان که آن را در محیط های کاری همچون کافه ها یا هتل ها و رستوران ها برای مشتریان خود سرو می کنند.

در ایران دسته‌ دوم درصد بیشتری از خرید را به خود اختصاص می دهند. قابل به ذکر می باشد که خرید قهوه‌ مولیناری در ایران به گفته‌ مشتریان از خرید قهوه لاوازا و دیگر قهوه‌ های کم مصرف در ایران به شکل راحت تری امکانپذیر می باشد.

موضوع دیگری که حائز اهمیت می باشد این است که اغلب خریداران با مضرات قهوه آشنا نبوده و بدون آگاهی آن را خریداری و استفاده می کنند. در این خصوص باید گفت مصرف بیش از حد قهوه برای مردان چندان توصیه نمی شود.
لذا اگر می خواهید بدانید مضرات قهوه برای مردان چیست و چه ضرری دارد؟ باید گفت مصرف زیاد و بیش از حد قهوه در مردان باعث بروز مشکلات مختلفی می شود که یکی از آنها از دست رفتن قوای جنسی و تولید مثل می باشد به همین خاطر ما باید بدانیم که روزانه چند فنجان قهوه بنوشیم تا سلامتی خود را حفظ نماییم و این موضوع بستگی به فرد مصرف کننده قهوه نیز دارد که با توجه به شرایط جسمانی هر نفر میزان سقف استفاده روزانه متفاوت می باشد.

عرضه بدون واسطه قهوه مولیناری در سراسر ایران

عرضه بدون واسطه قهوه مولیناری در سراسر ایرانیکی از روش های خرید قهوه با قیمتی مناسب و ارزان و هم چنین کیفیت مناسب،  خرید از عرضه کنندگان بدون واسطه انواع قهوه همچون قهوه مولیناری در سراسر ایران می باشد که به دلیل عرضه بدون واسطه و حذف دلالان سودجو می توان این محصول را با قیمت بهتری خریداری نمود.
اما اگر به دنبال برترین فروشندگان و عرضه کنندگان این محصول هستید باید گفت این مراکز بسیار به شما نزدیک هستند و برای مراجعه آن ها نیاز به پیمودن مسیر های طولانی و صرف وقت بسیار نخواهید داشت. از جمله مراکز مورد نظر همین مرکز است که:

 • شرایط خرید بسیار مطلوبی را برای شما فراهم ساخته.
 • و بهتر از مرکز عرضه و فروش دیگری می تواند از عهده تامین انواع سفارشاتتان حتی سفارشات خیلی بالا بر بیاید.

کارخانجات تولید قهوه مولیناری

کارخانجات تولید قهوه مولیناریعموماٌ کارخانجات تولید قهوه مانند اسپرسو قهوه مولیناری و مشتقات آن برخلاف تصور که باید در قاره‌ آفریقا باشد در کشورهای اروپایی قرار دارد؛ دلیل اصلی این امر شاید این باشد که دستگاه‌ استفاده شده در این کارخانه‌ها بسیار گران‌قیمت و تخصصی هستند. کارخانجات قهوه‌ در فرانسه و ایتالیا از معتبر‌ ترین کارخانجات موجود در جهان هستند که در عرصه‌ تولید و عرضه قهوه به خصوص قهوه مولیناری فعالیت میکنند.

متاسفنه کارخانه‌ منسوب به تولید قهوه‌ مولیناری در ایران وجود ندارد و همین علت موجب شده تا سالیانه دولت و اتاق بازرگانی هزینه‌ های زیادی برای واردات این محصول را متحمل شوند که این موضوع موجب افزایش قیمت تمام شده این قهوه برای خریداران می شود.

در کنار این موضوع باید بیان داشت برند مولیناری در جهان معتبر‌ ترین برند قهوه است، لذا باید کارخانجات تولیدی از شاخص‌ های کیفی بالایی برخوردار باشند تا بتوانند رضایت مشتری را در سراسر جهان کسب کنند.
 برند مولیناری  دارای سال ها تجربه طولانی حتی به اندازه دو قرن در زمینه تولید قهوه می باشد و می توان گفت از از برند های بسیار بزرگ و معتبر این حوزه محسوب می شود و دارای تاریخچه‌ بسیار درخشانی است و بنا براین قهوه مولیناری اعتبار خود را از سال ها پیش یدک می کشد.

خرید قهوه مولیناری به قیمت درب کارخانه

خرید قهوه مولیناری به قیمت درب کارخانه

خرید و فروش عمده قهوه از جمله قهوه مولیناری برای خریداران و هم چنین برای فروشندگان قهوه ها مزایای فراوانی به همراه داشته است. ضمن این که این موضوع را باید عنوان داشت که خرید قهوه مولیناری به قیمت درب کارخانه از سوی مراکز پخش عمده البته برخی از این مراکز نظیر همین مجموعه برای خریداران میسر گشته و همین عامل انگیزه خرید را بیش از پیش در آن ها افزایش داده است.

نکته دیگری که می توان به آن اشاره کرد این است که علاوه بر قهوه مولیناری، قهوه گانودرما نیز بسیار مورد توجه خریداران قرار گرفته که از این مرکز به صورت عمده قابل خرید و دریافت بود و به صورت خرده یا جزیی نیز خرید قهوه گانودرما از دیجی کالا بین مشتریان بسیار مرسوم و معمول گشته است.

عوامل موثر در قیمت گذاری قهوه مولیناری در کشور

عوامل موثر در قیمت گذاری قهوه مولیناری در کشورعوامل زیادی در قیمت گذاری قهوه molinari در کشور تاثیر گذار می باشند که در گزینه های زیر به برخی از این عوامل همراه با ذکر توضیحاتی مختصر از آن ها نام برده ایم:

 • قیمت ارز: هر ساله به تفاوت‌ ها و تغییراتی محسوس و نامحسوس در قیمت ارز قیمت قهوه نیز تغییر می کند.
 • میزان واردات قهوه در سال: در سال‌ هایی که قهوه‌ بیشتری وارد شده است. به طور تقریبی قیمت قهوه کمتر است.
 • دانه قهوه مولیناری: که تاثیر مستقیم در قیمت محصول دارد، ولی تغییرات زیادی در لیست قیمت قهوه‌ی مولیناری را به وجود نمی آورد.

ضمن این می توان ابراز داشت در لیست قیمت قهوه اسپرسو مولیناری نیز همانند قهوه‌ عادی تغییرات زیادی وجود ندارد. قهوه مولیناری ایتالیا به دلیل کیفیت بالای محصولات، شرایط واگذاری نمایندگی های خود را کمی سخت در نظر گرفته است. 

بزرگ ترین بازار فروش قهوه مولیناری در سراسر ایران

بزرگ ترین بازار فروش قهوه مولیناری در سراسر ایرانقهوه مولیناری که اکنون واردات خوب و قابل قبولی از آن داخل ایران انجام می گیرد، توانسته به جایگاه چشمگیری در بازار فروش دست پیدا کرده و در صدر قهوه های دیگر موجود در حیطه فروش قرار بگیرد.
این محصول بسیار محبوب و پر فروش که از برند های مطرح ایتالیایی محسوب می شود، در بزرگ ترین بازار های فروش نیز مورد تقاضا در سطوح عمده قرار گرفته و در سراسر ایران به خوبی مورد توزیع قرار گرفته است.

بنا براین اگر به بازار های بزرگ واقع در شهر های وسیع همچون تهران بزنید، می توانید انواع و اقسام این قهوه را در نمونه های جدید و بسیار درجه یک مشاهده کرده و سپس از آن ها جهت سفارشات خود بهره ببرید.
هم چنین با توجه به این موضوع که قهوه مولیناری اکنون مورد کاربرد رایج در بخش های مختلف قرار گرفته است، می توانید فروش خوبی را نیز در فروشگاه ها برای خود رقم بزنید.

راهنمای استفاده از قهوه مولیناری

راهنمای استفاده از قهوه مولیناریقهوه مولیناری با استفاده از دستگاه های خاصی که مختص همین محصول است، قابل آماده و حاضر شدن می باشد. اگر مایل هستید به نکاتی در خصوص استفاده از این قهوه دست پیدا کنید، می توانید ضمن دریافت و خرید قهوه مورد نظر از مراکز فروش تخصصی، به کمک کارشناسان فروش، راهنمایی های لازم جهت استفاده این قهوه را از آن ها بخواهید. کارشناسان مورد نظر نیز با توجه به این که اطلاعات کافی از این قهوه را در اختیار دارند، می توانند تمامی ابهامات را برایتان به خوبی آشکار سازند.

حراجی قهوه مولیناری در سراسر ایران

حراجی قهوه مولیناری در سراسر ایرانگاهاٌ در برخی از سایت‌ ها می بینیم که حراجی قهوه‌ مولیناری با قیمت بسیار کم برای خریداران در نظر گرفته شده است؛ اما نباید به دلایل امنیتی نباید زیاد به این تیتر‌ها توجه کرد. توصیه ما این است که حراجی قهوه‌ مولیناری را فقط از فروشگاه‌های معتبر اعم از فروشگاه های فیزیکی و غیر فیزیکی باور کنید!

با این وجود اگر تصمیم به خرید قهوه مولیناری حراج شده گرفته اید، تاکید می شود که باید تنها از فروشگاه های معتبر این کار را انجام دهید.
گر شما نیز قصد خریداری کردن این نوع قهوه ها را داشته باشید می توانید از شرکت معرفی کرده چیزهایی که نیاز دارید را بخرید حتی می توانید به صورت عمده هم خرید کنید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: خانم میرغفوری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798
آدرس کانال: choconik@
آدرس کارخانه: اصفهان، شهرک صنعتی سروش بادران
پست الکترونیکی: nikcommercial@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده قهوه مولیناری

خرید عمده قهوه مولیناری بسته بندی

امروزه خرید عمده قهوه مولیناری بسته بندی شده اصل از برخی شرکت های بازرگانی فعال …

عمده فروشی قهوه